İzmir'de Çello Kursu / Viyolonsel Dersi

2015-12-21 23:45:00

Uzman eğitmen kadrosuyla sistemli bir şekilde,  geniş kapsamlı bir müfredat, ve özel uluslararsı kabul görmüş metotlarla eğitimimizi sürdürmekteyiz.

Her yaş kesiminden bireyler için pedagojik eğitimini tamamlamış hocalarımızla eğlenerek öğrenmenin verimini kabul ederek öğrenciyi sıkmadan kaliteli bir eğitim veriyoruz. Öğrenim için iletişimin önemine oldukça önem veriyoruz

Ayrıca öğrencilerimiz ücretsiz danışmanlıklarımızdan da yararlanabilmektedir. Yeteneği ve yönelmek istediği müzik aleti konusunda yardım isteyen öğrencilerimize kapımız her zaman açıktır.

Derslerimiz ayda 8 haftada 2 saat şeklinde gerçekleşmektedir. Ders gün ve saatleri kurumumuz ve öğrencilerimiz ile  ortak belirlenmektedir fakat öğrencilerimizin istekleri doğrultusunda ders saatleri artırılabilmektedir. Bunu dışında ücretsiz Çello Etütlerimize katılabilirsiniz.

Kursa katılmadan önce kafanızda ki soru işaretlerini ortadan kaldırmak amacıyla ücretsiz deneme dersimize de katılarak hem sanat merkezimizi görebilir, hem hocayla tanışıp hem de ders işleyişi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Derslerimizin dışında sosyalleşmek amacı ile bir çok aktivite düzenlemekteyiz. Kitap dinletileri, Film geceleri, geziler, konserler vsbir çok aktivitemize ücretsiz katılabilirsiniz.

Çello kurslarımız Çello tutuşu, yay tutuşu, yay çekme ve parmak egzersizleriyle başlanmaktadır. Daha sonra öğrencilerimizin istediği şarkılar, nota, armoni ve geniş şarkı repertuarıyla devam etmektedir.


Çello Kursu İzmir - Çello Dersi İzmir - Viyolonsel Dersi İzmir - Çello Eğitimi İzmir - Çello Kursu 

0
0
0
Yorum Yaz